Ik stond op het punt te pleasen…

… en toen greep Hij in. En had een beter plan! - Zijn plan.

Maandag zei ik nog dat ik wilde “reflecteren op het gesprek met haar” gewoon begripvol, met ruimte voor haar gevoelens.

Maar toen plaatste ze iets in haar story waarbij ze één zin van ons uit context haalde, daar een keiharde beschuldiging over deed - zonder nuance - en het wegzette als gashlighting.

En met nog wel meerdere story berichtjes waarin ik hardheid merkte, zoals: ‘als iemand dit tegen me zou zeggen, dan spuug ik in zijn gezicht’ - totaal niet Jezus like (als je beweerd Jezus te volgen, dan is deze gedachte de eerste die je zou afleggen).

Hij werd juist bespuugd en vernederd (en liet het gebeuren - in verdriet) - omgekeerd dus. Ook al sprak Hij de waarheid. Mensen verdroegen Hem niet. En dat zie je vandaag de dag nog steeds.

Maar goed… ik dwaal een beetje af.

Ik stond op het punt om mee te gaan in die schijnvrede. Te gaan pleasen… ik viel er bijna voor.

Maar toen… brak Hij erdoorheen. En zag ik dus haar post. En dat weerhield me.

Hij leidde me later om een reel te maken die veel krachtiger was - echt recht door de valse beschuldiging heen. Met liefde en vuur.

Ik tikte het gewoon zo mijn vingers uit… echt uit het niets gewoon 🥹.

Dit is Zijn leiding. En waarom denk ik dat Hij het is die leidt?

Omdat ik een vers gebruikte in die reel om m’n uitleg kracht bij te geven…
En de volgende ochtend kwam exact datzelfde vers omhoog - als dagtekst.
Met uitleg die precies raakte wat ik gezegd had.

Van de duizendende verzen… uitgerekend het vers die ik gebruikt had, met het onderwerp waarover het ging… sta hier even bij stil.

Dat vers is identiek voor iedere gebruiker van de app. Dus zeker niet AI gestuurd (die je gebruik/ berichten analyseert en je een wondereffect wil geven 🤭 ). Want dat had ook nog gekund ofcourse.

Alleen God kan dat doen.

Jezus leeft. Spreekt. En leidt.

Thank u so much Jesus!!! ❤️‍🔥
16 jul 2025 - bewerkt op 16 jul 2025 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van InHisname
InHisname, vrouw, 34 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende