VERLOF
Ok, ik zit nog een paar uur op kantoor maar dan begint het; mijn verlof! Hopelijk nog een ruime maand genieten van wat rust, vrienden zien en ander leuks, voordat de bevalling zich (hopelijk natuurlijk) aankondigt.
Wat ben ik nu nieuwsgierig naar wie er in mijn buik woont. Wie ik heb gemáákt de afgelopen maanden, met best wat moeit, maar zeker ook ontzettend veel liefde.
Vorig weekend was mijn babyshower en iedereen die ik erbij wilde hebben was er + mijn eerste draagkindje. Het was zo leuk en vanzelfsprekend dat deze mensen (zijn ouders waren ook uitgenodigd) nu tussen mijn vrienden liepen, en dat mijn vrienden mijn kindje (soms voor het eerst) zagen! Iedereen was helemaal weg van hem. Wat ben ik een gelukkig mens.
En daarnaast, hoe heerlijk dat ik over een tijdje weer bezig mag met mijn eigen herstel, mijn eigen lichaam terugkrijgen, kijken welke sport me op dat moment trekt en me daar in storten... Ook echt ontzettend veel zin in. Maar eerst nog een paar maanden bezig met baby in de vorm van borstvoeding kolven en vaak gaan knuffelen.
Draagmoeder, vrouw, 34 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende