Zij

Zij, was verschrikkelijk vandaag..

écht verschrikkelijk..

En nee, het lag niet eens aan haar..

Zij, reageert op mij..

Ik was écht verschrikkelijk vandaag..

Futloos, geen energie, hoofd te vol, te weinig slaap gehad en oja ik wil alles perfectioneren, maar ik vergeet daarbij dat het leven niet perfect is en dat het niet altijd loopt zoals je wil..

Vandaag was zo'n dag..

Mevrouw ging niet slapen, krijsen, krijsen, krijsen..

Mama wil écht even een half uurtje liggen, ik doe het nooit, maar ik ben zó moe, mag ik heel even liggen..? Nope, na een dik half uur huilen heb ik haar eruit gehaald..

We zijn naar de markt geweest, kibbeling bij de viskraam, crackertje bij de delicatessenzaak, eierkoekje bij de bakker, mevrouwtje was weer in haar nopjes en viel binnen 30 seconde in slaap achterop de fiets..

Nou mevrouw jij gaat zeker nog even terug naar bed..

Met tussenposes krijsen van hier tot tokio heeft ze wel geteld 1,5 uur op bed gelegen waarvan 3 kwartier geslapen.. Verdomme.. Ik niks geslapen en in die 2,5/ 3 uur dat ze normaal slaapt ook niks kunnen doen deze keer..

Ik heb vakantie en wilde écht mn to do lijst een keer afmaken deze week zodat ik wat meer leefruimte heb en gewoon rust in mn kop..

Die 3 kwartier dat ze slaapt lig ik te chagrijnen onder een dekentje, moe en futloos en onzeker over de hele situatie..
Wat als?

Voor het eten komt nog het buurmeisje een kwartiertje overbruggen omdat papa weg moest en mama nog net niet thuis is.. Mevrouwtje wil niet spelen, mevrouwtje wil hangen aan mama's been dat momenteel even voelt als 30 kilo..

Misschien moet ik accepteren dat het vandaag zo is, maar dat doe ik niet, ik moet huilen..
Ik wil al de hele dag huilen.. Ik huilen, zij huilen en knuffelen.. Ik word overladen met kusjes op mn been, mn arm en mn buik, ook pakt ze mn hoofd vast en krijg ik 3 kwijlzoenen op mn mond..

Was vandaag nou zo erg?

Het enige wat ik gedaan heb is mezelf dwars zitten.. Stomme koe.. Weer een dag voorbij..

Vanavond ga ik de strijd tegen het slapen niet aan, ik kan niet nog meer gekrijs veroorloven..

Tandjes poetsen, buikje wassen, gezichtje wassen, handjes wassen, voetjes wassen.. We lezen nog uitgebreid een verhaaltje om rust te creeeren voor het slapen gaan..

Mama gaat even de fles maken, ja zegt ze en ze wacht braaf af met haar boek op schoot en haar knuffel in haar hand..

Ze drinkt hem zo goed als leeg en trekt de dekens ver over zichzelf heen.. Zo groot en toch nog zo klein met haar 1,5 jaar..

Ik kan haar in haar eigen bedje leggen, wat beter is, maar ik kan even de strijd niet aan..
Ik ga naast haar liggen, gordijnen heb ik dicht gedaan en het licht uit..

Er gaat een handje over mn gezicht en vervolgens stopt ze haar 2e tut in mijn mond..
Zo blijf ik liggen en kijk ik haar aan..

Was vandaag nou zo erg?

Ik heb het allermooiste wat ik ooit gezien heb hier naast me in bed liggen..

We slapen vannacht gewoon lekker samen..

Slaap lekker lieffie..

Mama houdt zoveel van jou!

En morgen maken we er wel een leuke dag van..


Liefs,

Polaris*
08 sep 2026 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van Polaris*
Polaris*, vrouw, 36 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende