help
Zucht, ik zit er helemaal doorheen, na 2 weken een vriend te hebben gehad, is het alweer uit.Ik had gehoopt dat het niet zou gebeuren. Helaas kon hij het niet hebben dat een goede vriend van mij langskwam. Ik had die jongen al 15 jaar niet gezien of gesproken. Dus ik was blij hem na zo lang weer eens te zien. Hij had een vriendin en wist dat ik een vriend had, ook dat ik erg blij was met me vriend.
Nu gebeurde het onbegrijpelijkste, de dag erna kwam mijn vriend langs hij vroeg of het gezellig was geweest, ik zei dat het erg leuk was en dat ik nu weer veel weet over vroeger, maar ik zag dat hem iets dwars zat. Wat blijkt hij is vreemdgegaan. Ik haat mijn leven. Ik heb BPS, en ben zo bang voor een terug val. Ik heb een dochtertje van 2,5 maand, en zou het naar vinden als dit gebeurd.
Wat moet ik nou doen, ik wil gewoon dat het eens in mijn leven gaat zoals ik dat zou willen. Helaas zal dat niet gebeuren, en kan alleen het lot bepalen hoe mijn leven gaat lopen.
walliebeer, vrouw, 37 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende