ex for sale....

Het is alweer efkes geleden dat ik nog de tijd had om hier wat neer te schrijven.
Maar nu maak ik er gewoon tijd voor, want ik moet ergens mijn frustratie kwijt kunnen. Soms lijkt het er waarschijnlijk op dat ik hier enkel kom om te zagen :-) maar ik moet nu eenmaal soms eens alles kunnen uitspugen, en dit is ideaal é. Dat was ook de reden dat ik hier ben beginnen schrijven.

Ik heb dus al een tijdje weer wat problemen met mijn ex, we hebben 2 jaar in een smerige vechtscheiding gezeten, en op 27 december vorig jaar is er een uitspraak geweest. 90% in zijn voordeel, maar ik had geen energie meer over, was op... dus ook geen zin meer om nog verder te vechten. Had me ergens er bij neer gelegd.
Momenteel is het dus zo dat ik mijn dochter in co ouderschap heb omdat hij dat eiste, eerst wou hij haar volledig bij zich ze, dat ik haar maar om de 2 weekends bij me had... maar gelukkig is dat niet gelukt.
Maar kom, dus wel co ouderschap, lijkt volgens de rechter de meest logische keuze en de beste oplossing voor het kind. Daar heb ik ferm mijn twijfels bij ze, mor kom...

Nu is het zo dat alle schoolkosten etc gedeeld moeten worden...ken je wel é.
Maar zoals ik ergens had verwacht gebeurd dat dus niet é. hij speelt de schoolrekeningen naar mij door, ik betaal die en de helft die hij moet...ja daar kan ik wel naar fluiten.
En heb hem daar al meerdere malen over aan gesproken, maar dat eindigt steeds in een gigantische ruzie en daar heb ik ook geen zin meer in.

Maar het nieuwe schooljaar is gestart, dus daar zijn ook de rekeningen, en mijn vriend is het beu...
We zijn dan ook nog maar eens in ruzie gekomen. Hij vindt dat ik veel te meegaand ben, alles laat over me gaan, en mijn ex teveel spaar.
Maar hij snapt blijkbaar niet dat ik gewoon geen zin meer heb in al die zever.
Ergens begrijp ik hem wel ze...
Hij stelde me ook de vraag: "Ga je eigenlijk blijven hem sparen? Voor hem betalen n zelf niks kunnen opbouwen door zijn zever?"
En weet ge, hij heeft ergens wel gelijk.
Dus ben ik aan het kijken om opnieuw naar de advocaat te stappen, ook al zal me da weer een bom geld kosten :-(

Ik weet eigenlijk gewoon niet meer wa ik nog moet doen, die vent maak me nog zo vaak het leven zuur é.
We zijn nu bijna 3 jaar uit elkaar en toch probeert hij me nog altijd te kwetsen, me met mn rug tegen de muur te zetten en mijn tijd en leven te bepalen.

Ik kan hier nog 10-tallen shitty dingen neerzetten die zijn uitgesproken.
Waarvan iedereen zou zeggen, mor allé, da kan toch niet... maar da helpt me geen stap verder é.

Dus moest er iemand zich geroepen voelen om wa juridisch advies te geven....feel free zou ik zo zeggen :-)

Ochja, zo is het wel altijd iets zeker, mijne vriend is nu weg voor de rest van de avond, had wat tijd voor zichzelf nodig zei hij...gun ik hem wel ze, mor toch.
Hem thuis hebben om misschien samen naar een oplossing te zoeken zou ik wel wa aangenamer vinden

08 sep 2014 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van RaspberryKiss
RaspberryKiss, vrouw, 39 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende