vrijdag 17 januari 2014

Vandaag zijn we gestart met les 5 van estafette lezen. Tijdens het estafette lezen kwam Semmie met een aantal kinderen in de klas flitsen en ondertussen ben ik bezig geweest met de estafette instructie. De kinderen oefenden het lezen op zinsniveau en maakte opnieuw kennis met een aantal moeilijk te lezen woorden. Ook kwam er nog een oefening naar voren waar de kinderen moesten oefenen met het lezen op woordniveau.

Na het estafette lezen zijn we aan de slag gegaan met het nabespreken van het rekenhuiswerk.

Vervolgens hebben we een verjaardag gevierd, zijn de kinderen naar buiten gegaan en hebben we de groep verdeeld in twee delen. Hierbij ging de ene helft naar drama en met de andere helft ben ik bezig geweest met portret tekenen. Hiermee hebben wij een start gemaakt met het schetsen van hun eigen hoofd. Volgende week zullen zij meer gedetailleerd moeten werken en tot slot gaan zij met wasco krijt kleuren aangeven. Ik ben erg benieuwd naar het eindresultaat. Na vijfendertig minuten wisselden zij van onderdeel.

Na de pauze zijn de kinderen naar de gym gegaan, hebben we het school tv weekjournaal bekeken en hebben we het huiswerk ingepland.

Volgende week gaan wij een start maken aan de CITO toets van begrijpend lezen. Daarnaast kunt u het huiswerk op de yurls site van de klas terug vinden of in de agenda's van de kinderen.
17 jan 2014 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van meester
meester, man, 12 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende