Pontificaalpopulistische peroxidealers & -pushers?


Ik
wou oud
krantenpapier weggooien toen
m'n oog viel op oud nieuws na emi- &
immigratiegolven, de oorlogen, politionele acties e.d.
Vorig jaar september: dodelijke kogels om de eer! Faig B
uit Azerbeidzjan doodde 2 ex-vriendinnen 'die relatie verbraken'!
Doet me ook meteen weer denken aan Mohammed B, Volkert vd G,
Tristan vd V, Karst T, Pim F, Theo vG, Prins B, 9/11, Raymond W, Kennedy's
& al die talloze andere Behring Breivikken, Gekke Geertjes, Le Pens met hun voorgangers Adolf H,
Jozef S, Mao ZD, Pol P, Nepal
etceterara!!
Meestal
lees ik dat soort artikelen niet eens
op de mediakopjes na maar er zit toch 'n zekere symboliek in verborgen achter de sensatie.
FB presenteert zich als 'n keurige jongeman: nette kleding, beleefd naar z'n omgeving?
Zodra hij in 't verdachtenbankje zit & z'n eigen meegenomen dossier heeft uitgepakt zegt voorzitter Joele v/d rechtbank:
"U heeft bekend 4 mensen doodgeschoten te hebben?"
Faig B blijft bij die verklaring: hij werd in 1985 geboren @ Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidjan & 27 jaar later staat hij i/d R'damse rechtbank terecht voor 4 moorden & 'n poging daartoe! Z'n slachtoffers zijn allen op brute wijze neergeschoten door hoofd & borst, vanaf enkele meters afstand. De Afghaanse Farida Fargat ontmoet FB in 2005, als ze nog net geen 15 jaar oud is,
in 'n tijd dat 't meisje met haar ma van asielcentrum naar asielcentrum zwerft, hopend op 'n vergunning @ NL te kunnen blijven.
De relatie met de 5 jaar oudere B. gaat al meteen gepaard met fysiek geweld: Farida verlaat hem, waarna de dreigementen beginnen. De Volkskrant citeert jaren later 'n e~mail van B. uit 2006, gericht aan Farida & haar Moeder:
"Ik ga jullie laten achtervolgen en laten verkrachten. Daarna zullen ze jullie wurgen en dan zullen ze jullie lijken naar mij brengen, dan verkracht ik jullie lijken!"
Justitie schikt de zaak met een taakstraf van 40 uur.
Eind 2010 krijgt FF weer contact met FB: tijdens hun tweede ontmóeting op 12 mei 2011 schiet hij haar met 3 kogels dood
in zijn woning in Helmond; FB had een doorgeladen pistool met geluiddemper klaarliggen en later vindt de politie in zijn portemonnee een briefje waarop staat:
"Ik accepteerde het contact met haar om wraak te nemen."
Op 16 mei 2011 rijdt B. richting Zwijndrecht, de woonplaats van een andere ex-vriendin:
in z'n tas zit 't pistool, aangevuld met nieuwe patronen. Met haar, de Azerbeidjaanse Nargiz Achoendova, krijgt hun in 2008 'n relatie; nog geen jaar later verbreekt het dan 19-jarige meisje uit onvrede die, vermoedelijk omdat hij ook nu weer geweld-
dadig is! B. voelt zich 'vernederd', zegt hij nu tegen de rechter. In 't aangetroffen briefje uit z'n beurs staat ook:
"De moeder was 'n on-geluk, de zus ook. Het ging mij om Nargiz. Nargiz was om mijn eer'!
Op de ochtend van 16 mei 2011 schiet FB eerst haar zus dood met 2 kogels, dan Nargiz met 4 kogels, haar moeder met 1 kogel & tenslotte de vader met 2 kogels. Die man overleeft die aanslag op mira-culeuze wijze, loopt naar buiten & ziet hoe de schutter kogels aan het bijvullen is: "Hij was rustig. Net alsof het zijn werk was", zou de vader later zeggen. FB zegt zelf dat hij in paniek was.
De man wordt op 20 mei bij 'n vriend in Den Bosch aangehouden; die avond stuit de politie in zijn woning in Helmond
bij toeval op 'te lichaam van Farida Fargat. Narcistisch? De verdachte Faig B is eerder dit jaar ('12) uitgebreid geobserveerd
in het Pieter Baan Centrum. Deskundigen ontdekten dat de man lijdt aan 'n persoonlijkheidsstoornis: hij heeft narcistische trekjes &
is snel gekrenkt. Zijn woede over de verbroken relaties door de meisjes Farida & Nargiz past bij 't beeld dat een psycholoog & psychiater i/d rechtbank schetsten. De behandeling v/d moorden riep hevige emoties op bij de nabestaanden;
de vader uit Zwijndrecht werd onwel op de publieke tribune, juist op 't moment dat de verdachte verklaarde hoe hij de moeder &
de 2 dochters heeft doodgeschoten. Op 26 sept. '12 zal Justitie de strafeis bekendmaken & de vraag is in hoeverre Faig toerekeningsvatbaar was ten tijde van de moorden. Vreemde gevallen allemaal in al die landen in deze & andere tijden:
moord & doodslag, aanranding, barbarisme, criminaliteit, depressieve, economische, financiële ongevallen,
huichelarij, idiotie, jeugdproblemen, kleptomanie, landsaard, monomanie &
niksigheid, openbare orde, pesterij, queer rebels, terrorisme, uitlokking,
veelvraterij, waanzin, xenofobie, yuppendom & zombiisme ~~
Zet dat alles dus ook maar naast alle voorgaande grote & kleine misdaden,
kolonialisme, vrijheidsstrijders, massamoord, verkrachting &
de 80-jarige oorlogen, Napoleone Buonapartes avonturen all over Europe,
Duce Benito Mussolini, Führer Adolf Hitler, Generalisssimo Jo-sef Stalin, Mao Zhe Dingdong,
Pol Pot, Marcos, Battista, Peron, Videla, Pinochet, Burlesquoni, Franco, Salazar, Moboeto, Idi Amin, Assad
& 1001 soortgelijke wangedrochten al of niet uitverkozen door zichzelf, het volk, hun goden & godinnen, geldmagnaten,
straatboeven & ontelbare geweldbeoefenaars 'in opdracht' of 'de beste bedoelingen': concentratiekampen, heropvoedingskampen, vernietigingskampen & straks weer 'onze' nieuwe jachtbommenwerpers
als de Joint Strike Fighters, stedenbombardementen,
vergeldingsaanvallen & -moord!
PTS? ADHD?
Sadomasochisme?
Patriottisme? Bijgeloof?
Geldingsdrang? Hiroshima & Nagasaki,
Guernica, Rotterdam, London, Dresden & ontelbare andere
of soortgelijke krankzinnigheden in naam van 'volk & vaderland',
gekrenkte ego's & 'doodgewone
ongevallen'
~~~?
geschokt
16 apr 2013 - bewerkt op 18 apr 2013 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van Asih
Asih, man, 80 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende