Goh, het is pas half 3.
Al weer een tijdje geleden dat ik hier ben geweest.
De tijd vliegt, zeker in de vakantie. Ik zit half in de stress omdat ik nog zo veel moet regelen en er gewoon geen tijd voor heb. Well, ik heb er wel de tijd voor, maar laten we 't erop houden dat ik er te bang voor bent [socially awkward penguin here :c].
Nja, lastig verhaal xD
Puntje bij paaltje is mijn vakantie weer bijna voorbij en moet ik mijn punten onder ogen gaan komen, nou, daar zit ik op te wachten.
I mean, ik wil dit jaar halen, ik moet dit jaar halen. Nog langer op 't middelbaar zitten trek ik echt niet, zeker hier niet >> Ik wil hier weg en wel zo snel mogelijk. Maar momenteel weet ik niet of dat nou wel gaat lukken.
Ik bereid me maar al vast voor op de zoveelste preek van willekeurig docent, mentor en ouders. Great, really ...
Mijn leven wordt er niet echt veel beter op. Ik voel me alleen, aangezien de mensen waar ik meestal mee afspreek op vakantie zijn óf met vriendlief zitten, waarbij ik dus niet in de planning pas. Well, I don't blame them.
Ik blijf wel op mijn kamer zitten, Skryim spelen, lekker forever-alone.
-SilentCry
SilentCry, vrouw, 31 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende