27105/151 tot 1948 bleef er schriftelijk contact


BESTAAN
TUSSEN ABDALLAH
en de joden: in dat jaar
bezocht GOLDA MEIR Amman (Rabat Ammon)!

Dat gebeurde kort na de DEIR YASSIN-slachting
en de koning liet GOLDA Meir weten dat híj zich wel
móest scharen achter de rest van de Arabische Liga.

HEIKAL onthult daar details van in zijn The Secret Channels:
"NA DE VEROVERING RAAKTE DE ARABISCHE WERELD VERDEELD
EN WERD DE STAAT ISRAEL EEN ONAFHANKELIJK LAND VAN RUIM 20.000 km2,
een derde méér dan krachtens de UN-resolutie van 1947 eigenlijk de bedoeling was!

Israël was echter niet de enige winnaar van de oorlog van 1948-'49. De andere was Abdallah,
wiens ozo geheime overeenkomst met Golda Meir hèm vrijwel àlles bracht wat híj verlangde!" FATACH
& de PLO, CHAMAS & AL-QAIDA, IS, ISIL & ISIS? Wie kent ze niet uit krant, journaal & sensatiebladen!

In 1958 richtten Yasser Arafat en anderen 'n organisatie op onder de naam Fatah. FATACH was de omgekeerde afkorting
van 'Hizb al-Tahrir al-Filastini', dé PALESTIJNSE BEVRIJDINGSPARTIJ! De organisatie werd geleid door 'n algemeen secretariaat met Arafat aan het hoofd & kende zijn eigen democratische instellingen, waarvan 't Fatah-congres met 1200 leden het grootste en meest representatieve was! De oprichters wisten voor Fatah in de meeste Arabische moslimlanden wel voet aan de grond te krijgen? Het allereerste trainingskamp vond dan ook plaats in Algerije & leidde zo'n 100 terroristische strijders op.

In datzelfde jaar nodigde Gamal Abdel NASSER de Arabische leiders uit voor een tòp in Caïro om het te hebben over de aanleg van een pijpleiding door de Israeli, waarmee water van de rivier de Yardeen naade NEGEV~Woestijn vervoerd werd. Hun voornaamste zòrg is dan ook dat die Israëlische actie de gelegenheid creëren zou om nu ook groter hoeveelheden nieuwe immigranten te blijven opnemen?!

Die tòp kwam niet tot definitieve oplossingen, behalve dat Nasser 'n plan zou steunen om een vertegenwoordigend orgaan op te richten voor de Palestijnen. De Arabische leiders vroegen om 'n Palestijnse KOPMAN, AHMAD AL-SHUKAIRY, om te onderzoeken hóe 'n vertegen woordigend lichaam voor àlle Palestijnen tot stand kon komen, 'n initiatief waar uiteindelijk de Palestijnse Bevrijdingsorganisatie PLO uit voortkwam. Geen wonder dat koning Hoessein ook díe en dergelijke geïnterneerd had in Amman tijdens de Zesdaagse Oorlog (mèt Mor, die natuurlijk alweer niet snapte waarom hij opgesloten moest worden net als @NL & Israel wegens 'staatsgevaarlijk gedrag' als dienst-weigering & subversieve gevoelens, gedachten & 'daden'?! Wat natuurlijk weer verklaart 't naadje v/d kous te willen weten omtrent PB Victor Baarn, VOC/WIC, MILLENNIALANGE OVEREENKOMSTEN & verschillen tussen aanvallers, verdedigers, terroristen & Big Brothers!)!

28 jan 2017 - bewerkt op 30 jan 2017 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van Asih
Asih, man, 80 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende