---

Ik had geluk woensdag. De gymleraar was nog steeds ziek, dus viel de les weer uit. Helaas was de mediatheek dicht, dus daar kon ik niet naartoe. Ik zag het niet zitten om twee uur lang met iedereen in de aula te zitten zonder dat er iets van een leraar bij was, dus ben ik maar een beetje buiten rond gaan hangen. De rest van de week viel gelukkig redelijk mee, op donderdagmiddag na dan. Het was gewoon stomme pech, want ik was net naar de wc geweest en precies toen ik naar buiten wilde gaan, kwamen drie andere meisjes uit mijn klas naar binnen. Degene die hoort bij het vaste groepje was er ook bij. Ze duwden me weer naar binnen en zeiden dat ik stonk. Daar wisten ze wel wat op, zei dat ene meisje. Ze pakte haar bus met deodorant en begon me onder te spuiten. Ze zei tegen die andere twee dat ze haar beter konden helpen in plaats van dom toe te kijken, want dat één bus natuurlijk nooit genoeg was voor iemand die zo stonk. Het lukte me niet om haar weg te duwen, want ze spoot ook in mijn gezicht en drukte me tegen de muur aan. Ze zei dat ik haar juist dankbaar moest zijn, in plaats van tegen te stribbelen. Ze was me juist aan het helpen. Uiteindelijk wist ik ze toch aan de kant te duwen en kon ik naar buiten. Ze riep nog na dat ik een ondankbaar kreng was en dat ze me nog wel te pakken zou krijgen. Het is een kutwijf. Als ze alleen is doet ze nooit wat, dan durft ze nog niet eens wat te zeggen. Ze pakt me altijd alleen als er anderen bij zijn. Eigenlijk mag ik dit niet zeggen, want het is net zo goed mijn schuld als de hare, maar ik haat haar.

Ik vraag me vaak af of ik echt zo stink. Ik doe er alles aan om het te voorkomen: k douche twee keer per dag, ik poets drie keer per dag mijn tanden, ik heb de hele dag kauwgom in mijn mond en na elke les doe ik deodorant op. Ben ik dan echt zó vies dat zelfs dit niet helpt?
Dat moet wel, want waarom zouden ze anders elke dag weer zeggen dat ik vies ben? Waarom zouden ze anders van me walgen? Waarom zouden ze anders hun deodorant verspillen door mij onder te spuiten?
01 apr 2012 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van niemand000
niemand000, vrouw, 103 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende