What to do?

Hey meiden, ik heb jullie mening nodig.

Ik heb al bijna 2 jaar een relatie met mijn vriend. Ik heb een jaar moeten strijden tegen mijn moeder en zus om hem te accepteren. Het is een halfjaar gelukt. Tot dat ik huilend thuis kwam omdat ik mailtjes had gevonden van hem waar hij met zijn ex in contact was. Het is een maand uitgeweest, nu is het zo dat na 2 weken (in die maand) hij mij zei dat hij het niet is geweest. Hij is langs de politie gegaan, om aangifte te doen tegen zijn ex omdat zij in zijn mail zat te kliederen. Daarnaast heeft hij zijn ex zelf gesproken en ik ook. En heeft zij bekend dat hij het niet heeft gedaan.

Hier komt het, mijn gevoel wilt doorgaan met hem. Omdat ik geen concreet bewijs heb of het nou wel waar is of niet. Ik hou van hem, en 2 jaar is niet niks.

Mijn moeder en mijn zus zijn er helemaal tegen, en willen m’n leven verzuren door mij binnen te houden. Mij te dreigen om het huis uit te zetten als ik met hem zal zijn.

Ik heb zoiets van het is mijn keuze, ik weet zelf wel wanneer ik klaar ben met iemand of niet.

Ik zit nu in een klote situatie en ik weet niet wat ik moet doen.

Help me out! Hoe staan jullie er tegen over? verdrietig
22 jul 2018 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van whattodo
whattodo, vrouw, 26 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende