verkeerde droom

IK HEB HET GEHAD! Laat me ff uitleggen waarom: ik heb het gehad met school. Ik weet dat veel van jullie nu denken 'ohh daar heb je weer zo'n tienermeisje die zegt dat ze het zwaar heeft'. Nee dat zeg ik niet. Het probleem is alleen dat ik drie jaar lang niet echt gelukkig was op school, door mijn klasgenoten. Nu zit ik in een leuke klas, maar ik haat de rest. Ik wil iets creatiefs doen en iets leuks, ik heb juist het tegenovergestelde. De mensen met wie ik zit helpen ook niet. Omdat hun zo goed zijn lijk ik nog slechter.
Mijn leraren willen me niet helpen. Ik heb al twee leraren om hulp gevraagd. De een zei dat ik pech had en de ander werd kwaad.
Waarom heb ik die vakken dan gekozen? Omdat ik drie jaar nodig had om te beseffen dat ik mijn verkeerde droom aan het leven ben. Ik moet dit nog twee jaar doen en ik word gek.
Iedere keer als ik mijn huiswerk moet doen, word ik kwaad of moet ik huilen. Ik weet dat dat kinderachtig klinkt, maar iedere keer als ik het doe, voelt het alsof mijn brein crasht.
Daarbij komt ook nog eens dat ik achter loop met dingen omdat ik het niet snap. In plaats van dat leraren me helpen, worden ze alleen maar kwaad en zeggen ze dat ik eens moet nadenken.

Ik heb drie jaar lang keihard mijn best gedaan en ik vind dat het eens tijd word dat ik mag gaan leven en genieten. Sorry voor het gezeik, ik moest het gewoon ff kwijt.

Weet iemand hoe ik hier mee om moet gaan? Het is namelijk wel de bedoeling dat ik slaag. PLEASE HELP ME!!
07 apr 2013 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van nientb
nientb, vrouw, 29 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende