Update van eerste keer schrijven

Oke de vorige keer was ik een beetje gestrest door een leuke jongen omdat we hadden afgesproken en hij niks had laten horen, naja dat was dus vals alarm, hij had het super druk op school, waardoor hij dus niet kon afspreken en toen ik vroeg of hij me kon ophalen bij de tennisclub omdat ik het te saai vond en van mijn moeder niet alleen mocht fietsen, kwam hij er meteen aan erg vrolijk Toen hij er eenmaal was vertelde hij dat hij net wilde gaan slapen toen hij dat berichtje van mij kreeg, maar hij vond het toch belangrijker om mij op te gaan halen zodat ik me niet verveelde! Inmiddels is het een uur later en slaapt hij nog steeds niet omdat hij nog graag wilt praten vrolijk (HAPPY ME)
Maar ik heb nu ook een klein vraagje, hoe kan ik ervoor zorgen dat we heel close worden (aangezien we op Koninginnedag hebben geknuffeld, hand in hand hebben gelopen en hebben gekust) en dat wil ik gewoon weer heel graag, en hij zegt ook dat hij mij een leuk meisje vind enz maar hoe kan ik weer een beetje close met hem worden zonder dat het heel "plotseling" is?

Ik hoop echt voor elk meisje/jongen die dit leest (en ook voor de mensen die dit niet lezen) dat ze ooit iemand zullen hebben die zo erg voor ze klaar staat! (En dat hoeft dus niet per se iemand te zijn met wie je een relatie hebt, aangezien die jongen en ik ook (nog) niks hebben) nahnah

Kusjes!
06 mei 2013 - bewerkt op 06 mei 2013 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van xangelx
xangelx, vrouw, 29 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende