Het wees alweer zonnig buiten dus het werdt tijd voor een nieuw kapsel. Ik heb me haar blondt geverft, ja, ech. Het staat heel sjiek, seksier als mij ken je het nu niet krijgen. Ik maakte wat selfies enzo, zette ze op feesboek en voor ik het wis hadt ik meer als 20 likes. Sow dan, dach ik, daar mot ik wat mee. Holland nekst top moddel leek me wel wat, maar ik besloot het eerst toch wat kleiner aan te pakken. Ik wees al zo populair, mot uitkijke dat ik niet teveel in de aandach kom, anders wordt ik helemaal niet meer met rust gelaten. Ech he.
Ik maakte een tindert aan, dat hadt die flikkert van een kapper van me aangerade. Daar ken je die bedriegert terugpakken, zegde hij. Ik hadt hem namelijk vertelt dat me lief nog steeds da andere mokkel ziet en dat me hart breekt. Hoe ken dat nou bennen, zegde hij, seksier als jou ken je het niet krijgen. Ik knik en zegt: het is ongelovenloos.
Op tindert hadt ik meteen drie matches. Ja, ech. Twee wezen achteraf niet mijn smaak. De derde wou direc met me afspreken, bleek het een Amsterdammert te zijn. Heb ik weer. Zo ken ik me lief toch nooit niet terugpakke? Dus ik dach, laat ik het maar gewoon doen. Liefjes, soms ben ik zo stom. De deet was een ramp. Hij bleef maar uit ze nek dazen en ik verstondt hem niet. Ik zegt: Ik kom uit Rotterdam, ken je da niet hore dan, en toen ging het al helemaal mis. Hij begon raar te doen en in de tram gaf ie me ineens een zwiepert. Wat overkom mij nou, dach ik. Dit ken toch niet bennen, dat ik me lief terug wil pakken en dan zo wordt behandelt. Ongelovenloos. Kom ik thuis, drukt ik me computer aan en ziet ik ineens dat ik weer es populair bent gewees op feesboek, zoveel meldingen hadt ik. Toen ik zag wat de heisa was viel me peuk uit me bek. Die lompe Amsterdammert hadt me gefilmt en op internet gezet!!! Ik ken wel door de grond zakke, nu weet heel Rottertown dat een sjiek mokkel als ik heb aangepapt met de vijand.
Ik mot denke aan me reputatie. Dit ken echt niet, ech. In me paniek ben ik naar me buurman Sjon gerent en heb ik alles vertelt. Wat mot ik nou doen? Hij zegt, kom wel goed mokkel, ik gaat die gozert es effe op ze plek zette. Niemand zet Rotterdam zo voor schut en kom ermee weg.
Ik voelde me meteen wat beter, maar ik durf nog steeds niet de straat op hiero. Denk dat ik die flikkert van een kapper maar weer es vraag voor een meekover zodat ik niet meer herkent wordt.