Reizen

Mijn doom om over de wereld te reizen met de liefde van me leven. Alleen moet ik eerst die liefde van me leven tegen zien te komen.

Ik vind dat ik al een aantal mooie steden heb gezien van de wereld waaronder:
Parijs, Barcelona, Malaga, Brusse, Gent, Antwerpen, Pisa, Wenen en Bratislava
Natuurlijk ben ik nog lang niet klaar en wil ik nog meer zien van de wereld, maar met wie.

sinds een paar dagen mail contact met iemand die ook van reizen houd, super leuk verhalen uit wisselen. maar ik heb die genen nooit gezien kan je dan naar een paar dagen al zeggen dat het je leuk luikt met de persoon een reis te maken. is zo raar zo veel dingen gemeen met elkaar.

Voor me opleiding leer ik veel over de wereld waar door je steeds meer zin heb om ergens naar toe te gaan, alleen lukt dat nog niet opdat je dan nog naar school moet. Als ik klaar ben met school ga ik proberen om eerst een kijkje in de wereld te nemen en daarna pas te gaan werken want als je werkt heb je ook bijna geen tijd daar voor.

18 apr 2013 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van Lilli
Lilli, vrouw, 33 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende