Eerste ontmoeting Chicka

Al een tijdje was ik in afwachting van een aangeboden hondje.
Helaas kwam ik er na 4 weken achter dat de betreffende baas toch niet echt op zoek was naar een nieuw thuis voor hun Shiba Inu.
Toch was ik inmiddels wel zover dat ik een nieuw hondje erbij wilde, dit omdat Rocky aanzienlijk achteruit gaat en ik liever niet zonder hond kom te zitten.
Daarbij komt dat Rocky een uitstekend voorbeeld is voor een nieuwe hond. Derhalve was ik ook op internet aan het zoeken naar een eventueel nieuw huisgenootje op vier pootjes.
Toen duidelijk werd dat het herplaatsertje niet doorging had ik 2 nestjes op het oog.
Het nestje waar ik eerst wilde gaan kijken had 2 teefjes van een nest kruising mamaK eeshond/papa Sheltie, één ervan had een mooi doorlopend blesje en was zo geweldig in haar tekening dat ik graag wilde gaan kijken.
Ik maakte een afspraak en kon maandag 18 mei 2015 komen kijken.
Samen met Dave zijn we in de auto van Oma José naar Westerbeek gereden om het hondje te bekijken.
Al snel was duidelijk dat ik helemaal weg was van het hondje, tevens hadden we onderweg al een naam bedacht samen en zo werd Chicka ons aanstaande gezinsuitbreiding.
Ze was net gechipt en had haar enting voor de 6 weken gehad. (Zo bleek achteraf)
{Toen ik haar ging halen op 24 mei kwam ik erachter dat haar geboortedatum 6 april 2015 was en dat ze bij het verlaten van het nest dus net geen 7 weken oud was}

03 jun 2015 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van Ptjuh
Ptjuh, vrouw, 52 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende