Wat een liefde..
Ze zijn zo stapelgek op elkaar maar als ze ruzie krijgen.. is het gewoon niet te vatten, meestal gaat het om niks. Dit is nog maar een klein stukje van ALLES. Dit is niet eens erg! (ps; ik en dat meisje zijn niet zo droog tegen elkaar, maar die emoticons zijn weg hihihi)
Zij; Heeey
Ik; haai.
Zij; alles goedd?
Ik; geweldigg. met jou?
Zij; goeeed.
Ik; watskeburt met jou & wes ? :-O
Zij; teveel shit, k weet et niet meer k wordt dr egt siek van. selfs als we gwn vrienden syn jank k al byna 2 uur aan 1 stuk door om dat kind.
Zij; maarja blykbaar vindt jy my ookal sn knkr bitch die alles fout doet en wes down maakt dus prate heeft geen sin.
Ik; never dat ik dat denk want als ik hoor dat jij jezelf ook kapot maakt denk ik echt niet dat het alleen aan jou ligt.
Zij; k ga effe ofline staan
Ik; OKE! Is goed!
Zij; k haat het als andere mensen kune sien als k down ben ofso of als k shit heb met wes is leedvermaak voor hun.aja hy lult alles tegen de hele wereld dusja se wete tog alles al:Z.
ANDERE LIEFDE;
Vriend van mij krijgt met een meisje.. en het eindigd zo!
Want kijk: Toen we nog niet met elkaar hadden was het leuk enzo,
nou toen hadden we met elkaar maar toen deed ze opeens heel raar. Ze spraken weinig af met elkaar, op msn zei ze weinig,
ze flirte nooit met me ofzo ook al deed ik dat wel met haar, en als ik haar een bericht stuurde via hyves of a4y toen zei ze nooit iets terug ofzo.
Niet eens bedankt ofzo. Dus ja ... Gister avond hadden we bij mij thuis afgesproken en dat ging de hele dag alsof we vrienden waren,
ze zei de hele dag bijna niets en als ik haar wou vastpakken voor een knuffel ofzo leek het net alsof ze het niet wou enzo en als ik
dichter bij haar kwam bewoog ze ofzo dat we niet zo dicht bij elkaar staan. En toen ik haar met de fiets naar huis ging
brengen zou zei door de straat naar huis fietsen en ik omkeren... maar ze zei niet eens dooei ofzo of stopte voor een afscheids kus.
Nee ze fietste gewoon door. Dus ik dacht echt wtf... dus ik vroeg net op msn: Ja waarom doe je de laatste tijd zo raar. Zegt ze: Jaa, ik voel niks meer
voor je enzo dus ik vroeg hoe komt dat: Nou de laatste tijd gaat het niet goed en ik dacht dat
*het wel beter zou worden maar werd het niet
*Maar ondertussen probeert zij ook niks ofzo dus ja... En toen vroeg ik zullen we het anders uitmaken..
dus ik dacht gewoon van oke is goed.. Maar zegt ze wel van: Ja maar ik wil wel vrienden blijven want ik vind je heel lief enzo...
ik zei wel is goed enzo maar zelf hoef ik dat niet.
pabLOVEkjo, vrouw, 30 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende