wat een leven

uhm..jah..
wat er vanavond is gebeurd is niet bepaald iets leuks..
ik wilde met een vriendin naar een feest toe met de trein en omdat ik wist dat ik er toch niet heen mocht gaan had ik er niks over gezegd.. mijn broertje wist ervan en zou me helpen maar hij had me verraden en dus kwamen mijn moeder en de moeder van mijn vriendin in de auto ons zoeken. hij had nog wel optijd gezegd dat ze eraan kwamen dus fietsten ik en mijn vriendin allemaal straten zodat ze ons niet zouden vinden..

op een gegeven moment moesten we thuis komen na 10 telefoontjes en eenmaal thuis begon het pas..
mijn vader was echt super boos en duwde zn arm tegen mijn keel aan en mijn polsen werden helemaal rood zoveel pijn deed het..
ze schreeuwden dat ik moest oprotten uit huis of dat ze me zouden laten opnemen in een inrichting..
ze dachten dat van praten het beter werd maar uiteindelijk heeft me dat alleen maar overstuur gemaakt
nu weet ik niet wat ik meot doen want zaterdag gaan we op vakantie met het gezin alleen ik heb er nu echt totaal geen zin meer in ..

wat moet ik doen.. zeggen dat ik niet meer mee wil?

liefs,

alicia
23 jul 2015 - bewerkt op 24 jul 2015 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van xaliciaxlovex
xaliciaxlovex, vrouw, 26 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende