summer love 1
Ik was naar Albufeira gegaan, voor 11 dagen. Had niet verwacht dat ik verliefd zou worden.
We zaten niet zo ver van de strip,in een apertementje. Met me vriendin Isa en me stiefvader. De eerste paar dagen. Aan het strand geleden, en bij het zwembad. s avonds in barretjes drinken. En in clubs dansen. 3e dag van de vakantie wouden we uitgaan. We waren allebei heel erg blij. Lachend de deur uit naar beneden lopen.
We kwamen bij het hek aan. Toen besefte we dat we de sleutels waren vergeten binnen en me stiefvader die was niet thuis. De sleutel hadden we voor het hek nodig. We kijken elkaar vragend aan. Wat nu ? Wee hoorden muziek van het zwembad komen. Ik zeg tegen isa. Kom we vragen de onder buren of ze het open willen maken. Ze zegt nee we kunnen er wel overheen klimmen. Natuurlijk moest ik het weer proberen. Ik kijk zo puzzelend naar het hek. En zeg nog tegen der jaa gaat wel lukken. Mooi niet ! Viel bijna op me bek en me handen deden behoorlijk pijn. Dus we besluiten toch naar de onder buren te gaan. ze waren op hun balkon. Met 6 man we kijken ze lief aan en vragen mogen we even jullie sleutel lenen. we zijn onze binnen vergeten. En niemand die is thuis. toen draaide een jonge zich om. En ik kom me ogen niet geloven. Hoe mooi hij was ! Hij had een goud bruin kleurtje over ze hele lichaam. Petje op. drie kwart broek met daar boven op een gele hemd dat goed bij ze kleurtje paste. Hij antwoorden en zei ik weet niet of ik jullie wel kan vertrouwen. Ter wel die dat zei keek die me aan met ze prachtige licht bruine ogen,en donker bruine volle wimpers. Ik lachte en keek gelijk weg. Isa zei nou dan kan je mee lopen. En dat deed die ook tussen door vroeg die gaan jullie uit. Ik zei jaa en ik voelde dat ik gewoon straalde. Hij keek me uitdagend aan en terwel die het hek open maakt wenst die ons veelplezier.
Volgende dag rond half 3 liep ik naar het zwembad. Om te zwemmen en zonnen. hoorde ik haay nog leuk gehad. Keek naast me en zag hem. Lachte naar hem en zei jaa en jij ? ter wel ik stond te lopen. En glimlachte super sexy naar me en antwoorden met een jaa. Daar lag ik dan op een lig stoel. Met me zonnen bril op naar hem te staren. Hoe die bezig was op ze balkon. Ging nog wat lezen. En nam daarna een duik in het water. Terwel ik naar het zwembad liep. zag ik hem kijken via me oog hoeken. Hij ging toen ook op een lig bedje liggen. Zo min opvallend probeerde ik hem te loeren. Dat was niet zo goed gelukt. kwam het zwembad uit. pakte me handdoek om het in de zon te leggen. In die tussen tijd was de zon ook gekeerd. Ging even me zelf op drogen in de zon. Leunend op me ellebogen. Naar het zwembad staren. Zag ik hem in het zwembad springen. Er kwam gelijk een lach op me gezicht.
Henrica, vrouw, 30 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende