Puinhoop
Hoewel ik me nu druk zou moeten maken over mijn examens voor de komende 2 weken, ben ik met heel veel andere dingen bezig. Ik ben namelijk in een heel nieuw leven gestapt. Het is alleen een beetje een puinhoop geworden.
Het begon allemaal met toen het uitging met mijn ex. Het ging niet goed en we zette er een punt achter. Ik kreeg daar spijt van en wou hem terug, alleen heb ik dat na een tijdje op een laag pitje gezet.
Ik wou zo graag iemand anders, gewoon om weer dat gevoel te hebben, en ik werd een beetje verliefd op een jongen uit mijn klas. Hij flirte met meerdere meisjes uit mijn klas dus gaf ik het een beetje op. We spraken elkaar af en toe via Whatsapp en op feestjes waren we nog net geen stelletje. Door de drank durfde we meer, maar eigenlijk is er helemaal niet zo veel gebeurd. In ieder geval, hij werd verliefd op mij, iets wat ik nooit verwacht had, maar toch.
Ik kreeg langzaam weer contact met mijn ex. We spraken af, en gelijk op die afspraak gingen we met elkaar naar bed. Het was vertrouwd, anders, spannender, vooral omdat het eigenlijk echt slecht was. Dit gebeurde nog een paar keer, maar we besloten gewoon om niet gelijk weer een relatie aan te gaan. De afspraken zaten wel meestal een maand tussen ofzo, en omdat het dus niet echt regelmatig was, was het op eens zo dat ik me bedacht dat ik een pil zou zijn vergeten, dit kon eigenlijk helemaal niet, want dat zou ik dan echt nog wel weten. Toch maakte ik me er telkens druk over dat er misschien een kans zou zijn dat ik zwanger zou zijn.
Ik zei het af en toe tegen mijn ex, maar we kwamen elke keer tot de conclusie dat het echt niet kon, maar ik blijf me daar zorgen over maken. Mijn ex werd dat zat, die zorgen die hij daar ook door kreeg. Ik snapte het eerst niet, maar later wel. We kregen er wel een hele grote ruzie om, zo erg dat ik hem dood heb gewenst via Whatsapp.
Ik was er klaar mee, het was schoolfeest en de jongen uit mn klas was er natuurlijk ook. Ik ging los, dronk wat drankjes en ik liet me zo veel mogelijk gaan. We hebben nog steeds nooit echt gezoend, wat best gek is als je wel met je ex het bed in duikt. In ieder geval danste we met elkaar en waren we de hele avond en nacht vrij dicht bij elkaar. Het was een leuke avond, maar er was weer alcohol bij, en zo denk ik niet dat je echt een relatie kan hebben.
De avond daarna zat mijn ex bij ons op de bank, voor mijn vader dan, ze hebben samen dezelfde hobby en zijn vader is ongeveer mijn buurman. Ik wou met hem praten, en na een tijdje zeuren praatte we heel even over dat het even niet goed was doordat ik hem had doodgewenst. Best begrijpelijk. Maar ik verander in een keer in een kreng en verpest gelijk alles. Gelukkig zegt hij nu dat het goed komt, maarja ik zit hier nog wel mee. Ik ben namelijk verliefd op de jongen uit mijn klas. Hij is leuk en we passen best wel bij elkaar. Toch heeft hij ook punten die ik niet leuk vind, zoals dat hij stiekem wel eens rookt en waarschijnlijk ook toen ik binnen was bij het schoolfeest. Maar ik hou nog van mijn ex en bij hem is het vertrouwd. Ik snap mezelf echt niet meer. Wat een chaos. Ik wil niet eens echt een relatie, ik wil gewoon vrij zijn, maar toch zit mijn gevoel in de weg.
stommie16, vrouw, 30 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende