Pawsome Kingsday

Mi gadu

Samen met mijn beste vriend had ik een hele planning gemaakt. Of nou ja, Dancetour Dord haha. Ik raad NIEMAND gratis feesten aan want deze zijn een ramp... Misschien ben ik juist een sukkel die dat niet doorhad maar wauw, ik heb tussen weet-ik-veel hoeveel man gestaan, geplet nog wel.

Dus na dit avontuur zijn we naar stadhuisplein Rdam gegaan want eigenlijk gaat er niets boven Rdam blozen
Super gezellig, allerlei oude klasgenoten en andere bekende mensen! Dansjes en drankjes, helemaal fijn.
En toen kwam hij. Ik herkende hem als een 'ex van..' Lekkere opening, Sukkel... Maar gelukkig vatte hij het niet lullig op blozen

Hij was met een groepje wat ik ook deels kende dus even later stonden we met een aantal een beetje te dansen en te kloten.
Steeds meer drankjes en steeds dichter naar elkaar toe, God hij is leuk en wat danst hij leuk! (bleek dat ie dus op stijldansen of iets zit, hoe tof!!!)
Die avond nog gezoend, beste vriend pissig maar jammer joh blozenblozen

Gisteravond kwam hij me ophalen in z'n autootje, flurrie gehaald @ the mac en behoorlijk gekletst.
IK WIL HEM ECHT BETER LEREN KENNEN

Ja ik ben blij! Ondanks al mijn huiswerk en dus zo niet een een vakantiegevoel hebbende verliefd
04 mei 2015 - meld ongepast verhaal
Weet je zeker dat je dit verhaal wilt rapporteren? Ja | Nee
Profielfoto van pawsomepaw
pawsomepaw, vrouw, 30 jaar
   
Log in om een reactie te plaatsen.   vorige volgende