nieuw begin
het is vandaag 3 januari 2015. ik heb misschien zoals de meesten van jullie oud en nieuw gevierd. het was gezellig met vrienden van papa en mama. en het maakte mijn avond helemaal compleet toen ik om 00;02 een appje kreeg van C. een jongen waarmee ik al een jaar 'bezig' ben. maar dat werd al snel weer verpest toen ik donderdag 2 januari een appje van hem kreeg... ik zal eventjes kort alles beschrijven. we waren al een jaar bezig met ups en downs, hij zit aan de drugs en heeft meerdere keren geprobeerd te stoppen voor mij. this hem nog niet gelukt. hij is gewoon de liefste jongen die ik ken en nu ben ik hem gewoon kwijt.. over, het is over.in zijn appje stond.
Silke, Sorry maar, k denk dat het niet iets gaat worden met ons. het is beter als we vrienden blijven, het ligt niet an jou hoor. en alleswat k zei tegen je meende ik wel. heb nooit tegen je gelogen ofzo. maar het werkt gwn niet. MAAR hy wilt nog wel vrienden zijn, yeah vrienden. juist.
toen ik dat las, voelde net alsof ik eerst overrreden werd door een trein toen door een monstertruck en toen opgerapen werd en alsnog overreden werd. dus he was gwn zwaar k*t. nu 2 dagen later voel ik em nog even k*t, het gemis is like hell. en maandag moet ik gwn weer naar school. en hij doet ook basis en ik kom hem dus heeeel vaak tegen. het gaat sws nog weken duren todat ik ver hem heen ben. maar 1 lichtpuntje, ik heb amazing vriendinnen die me steunen dus dat moet sws goed komen

tot zover mijn eerste update-je.
Xoxo
hoisilkehoi, vrouw, 27 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende