mooi boek
ik ben nou een heel mooi boek aan het lezen "de wijde hemel" klinkt nogal dom maar het gaat over een meisje dat word vermoord en dan komt ze in de 'hemel' dat is eigenlijk een perfecte wereld en soms loopt jou hemel door die van een ander en dan krijg je zo een stad zeg maar.
maar ze kan vanuit de hemel zien hoe het verder gaat op de aarde. maar ik zal niet meer vertellen kej
jane!! het is mooi geschreven en ik vind het leuk om te lezen.
en mijn karretje is bijna klaar met schilderen ik neem hem zaterdag mee om te passen bij mij paardje kan ik ook meteen kijken hoe hij erop reageerd. dit is nou echt iets wat ik heel leuk vind hier ben ik gewoon bijna de hele tijd mee bezig mijn paardje.
maar nou is de paard van mijn vriendin hoefbevangen en hij staat nou bij de dierenarts, maar hij heeft het al een tijd maar als ik het zei geloofde ze me niet en hij is al best oud ik hoop dat hij het red

ik denk het wel want hij heeft het al tot zo lang gered dus ik blijf hopen!!
ik weet het eigenlijk wel bijna zeker!!

en ik heb een cu2 gemaakt hij is best wel leuk
http://www.cu2.nl/KiSS-My-AzZ moet je maar even kijken als je wil

xxies milou
giegeltje, vrouw, 36 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende