ik byt al super lang nagels, hoe kan ik daarmee het beste stoppen? ik wil er zo graag vanaf.. heb ook speciale nagellak op me nagels gedaan, dat smaakt heel vies, maar daar bijt ik doorheen.. iemand een idee?
Die nagellak troep heb ik er ook op gehad, echt super goor :| Ik heb met mijn ouders gewoon een doelstelling gemaakt, 3 maanden niet bijten, kreeg ik een konijn Dat is nu 2 jaar geleden, nu bijt ik wel nog steeds nagels, maar ik bijt niet meer continu.. Maar als je mijn broertje kijkt, die heeft bijna geen nagels meer door het nagelbijten.. Ik denk dat je gewoon een doelstelling voor jezelf moet maken Dan lukt het wel, af en toe is niet erg, vind ik persoonlijk, maar zowat continu wel. Succes!
ik heb ook geen nagels meer. dat byt-ex (ofzo) heb ik ook gehad maar beet ik ook doorheen. ik weet eigenlijk niet hoe je d'r vanaf komt. consequent aan jezelf blijven denk ik.
Nepnagels laten zetten. Ik heb het ook een keer gedaan. Toen ben ik er een tijd vanaf geweest, maar toch weer doorgegaan daarna. Ik ben een 100% hartnekkige nagelbijter. Vanaf m'n derde bijt ik al, mijn vingers zijn net vuurwerkstompjes en ik vind het SUPER lelijk. Ik weet echt niet wat je eraan kunt doen... anders was ik er allang vanaf.
Ik heb nu al n week of 2 niet echt meer op mn nagels zitten bijten. Mn duimnagels zijn lang. Alleen mn linkerwijsvinger is ALTIJD kort, en dan ook ECHT kort, want ja, daar zit ik de hele dag op de bijten. Ik zuig wel aan mn nagels. Zeg maar Gewoon zelfde als nagelbijten, maar dan niet doorbtijen zeg maar