Dat was 8
Op weg naar en van mijn werkadres heb ik o.a. te maken met een kruising die voorzien is van verkeerslichten.
Niets bijzonders op zich, maar in dit geval heb ik opvallend vaak te maken met mensen die ofwel op de automatische piloot rijden of nogal asociaal zijn.
Anders gezegd; ze verwachten dat het toch snel groen licht wordt of ze hebben er geen boodschap aan.
Absoluut toppunt was iemand die op klaarlichte dag eerst iets afremde en daarna besloot gewoon door te rijden, terwijl ik van de ene kant overstak met de fiets en vanaf de andere kant een voetganger.
De andere incidenten vonden in de avond of nacht plaats en het laatste wapenfeit, de achtste dus, was met een taxi die ook gewoon doorreed en toen tot de ontdekking kwam dat er een fietser overstak (ik dus) en dusdanig hard in de remmen ging dat zijn auto scheef trok.
Maar of hij hier iets van geleerd heeft en in het vervolg rustiger aan doet?
freebird, man, 13 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende