[95] Self-sabotaging
In what ways are you currently self-sabotaging or holding yourself back?
Pfoe, wat een intensieve vraag. Het vreemde is dat ik over het algemeen wel kan zeggen dat ik best vaak mezelf saboteer. Meestal door niet goed genoeg voor mezelf te zorgen. Maar niet geheel toevallig gaat het juist de laatste tijd heel erg goed in het voor mezelf zorgen en zou ik zelfs denken dat ik mezelf op het moment helemaal niet zo saboteer.
Ik ga met enthousiasme naar een werkplek waar ik graag kom. Ik doe mijn werk naar behoren en naar verwachting en heb een fijn team. Ik studeer daarnaast nog en doe mijn opdrachten op tijd en ook tot dusverre naar behoren. Ik ben bezig met mijn bachelorthesis, wat echt nog wel wat toewijding vraagt, maar ik loop op schema en maak me eigenlijk niet rechtstreeks zorgen, als ik eerlijk ben. Dat doet me wel ergens aan denken, voor mijn bachelorthesis zoek ik respondenten! Ik ga zo het linkje delen, maar zal daar een apart verhaal aan wijden.
Anyway, daarnaast heb ik nog een thuissituatie die me gelukkig maakt. Ik heb een fijne relatie, ondertussen al bijna vijf jaar, waar het goed in gaat en waar ik gelukkig mee ben. Het gaat met mijn partner op het moment niet zo heel goed, hij heeft last van depressieve klachten en heeft daarnaast veel last van een negatief zelfbeeld. Dat is erg vervelend, maar daarin saboteer ik volgens mij niet perse heel veel. Daarnaast spendeer ik veel tijd met fijne sociale contacten en ook die voelen goed.
Dus uhmmm.... Ja, wat kan ik zeggen. Blijkbaar saboteer ik op het moment mezelf niet perse. Dat is goed. Houden zo.
loveaddict, vrouw, 30 jaar
Log in om een reactie te plaatsen.
vorige
volgende