Profielfoto van MD vraag.

MD vraag.

Vrouw
14 jaar
http://www.mydiary.nl/userinfo.asp?userid=21310
23 feb 2010
01 jul 2011

» Verhalen van MD vraag.

0. Introductie.

MD vraag. schreef dit op dinsdag 23 februari 2010 om 18:23.
Goedendag allen. Het zal jullie niet verassen wie deze account heeft aangemaakt, en het zal jullie ook niet verassen dat ik deze account zal gebruiken om korte verhaaltjes met (misschien ietwat vreemde) vragen te posten. Natuurlijk is het de bedoeling dat je, als je daar zin in hebt, uitgebreid of minder uitgebreid antwoord geeft door middel van het plaatsen van een reactie.

Ik beloof jullie niet te vragen naar je pincode (al zou je zoiezo dom zijn om daarop te reageren) en ik zal je ook niet vragen waarop jullie stemmen, of wat nou je allerdiepste geheim is. Ik ben niet zo geinteresseerd in de dingen die er daadwerkelijk toe doen, ik ben meer geinteresseerd in dingen die er totaal niet toe doen. Bijvoorbeeld of je wel eens in het donker hebt gedouched

Mochten er dingen zijn die jíj nou graag wilt weten van de gemiddelde MD-er, schroom dan niet om een pb te sturen en ik zal jouw vraag geheel belangeloos posten op md.
618x bekeken